Czy wysokie dziewczyny mogą nosić szpilki?

2
3982
Czy wysokie dziewczyny mogą nosić szpilki?

Czy wysokie dziewczyny mogą nosić szpilki?

Buty dla wysokiej dziewczyny

Szpilki są absolutnie dla każdego, nie tylko dla niskich kobiet. Nosząc szpilki można się poczuć inaczej, bardziej elegancko i pewnie siebie.

Wysokie kobiety mogą nosić szpilki, przy czym często zwracają uwagę, czy stojąc obok partnera nie będą wyższe. Nie każdemu to jednak przeszkadza. Nie należy obawiać się opinii innych, ale zakładać według własnego uznania.

2 KOMENTARZE

  1. Szpilki są dla każdej kobiety, pod warunkiem, że ona sama chce w nich chodzić 🙂 Zdarzało mi się spotykać dziewczyny, które obawiały się, że na przykład podczas jakieś ważnego wyjścia, albo nawet własnego ślubu bały się tego, że w szpilkach będą wyglądały na wyższe do swojego partnera, ale uważam, że jest to zupełnie niepotrzebne. W końcu każda kobieta ma prawo nosić co chce i nie powinna się ograniczać. Nie popadajmy w niepotrzebne kompleksy. Poza tym uważam, że wysokie obcasy, wysokiej dziewczynie dodają szyku i elegancji. Są takie okazje podczas, których płaskie buty nie wyglądają efektownie i lepiej jest założyć wysokie, niż wyglądać źle z powodu płaskiego obuwia. Uważam, że różnicę wzrostu między dziewczyną a jej facetem można zatuszować w inny sposób, jest na to kilka sztuczek. Należy Pamiętać, że skoro mamy już wysokie buty, to lepiej unikać dodatkowo fryzury, która nas jeszcze podwyższy, czyli lepiej nie upinać wysokich koków i nie tapirować włosów, ale z kolei facet może to zrobić. Odpowiednio dobrana fryzura męska jest w stanie podwyższyć mężczyznę o kilak centymetrów. To samo dotyczy męskich butów. Są takie, które maja nieco wyższy obcas, który nie rzuca się w oczy, a doda także kilak centymetrów. No i oczywiście odpowiednia postawa, nie ma nic gorszego niż garbiący się mężczyzna uwieszony u boku swojej partnerki 🙂 Uważam, że szpilki i ich wysokość to też rzecz względna, w końcu nie każde buty maja tą samą wysokość. Jeśli jesteśmy wysokie lepiej wybrać buty, które będą miały powiedzmy do 7 cm i wtedy przy swoim mężczyźni będzie wyglądały świetnie. Ale jeśli wybieramy się gdzieś same, uważam, że śmiało można zaszaleć i z 15 centymetrowymi obcasami 🙂

  2. Uważam, że każda kobieta ma prawo nosić wysokie szpilki. Bez względu na wzrost. Jeśli facet będzie dla niej za niski, to już jego problem 🙂 Szpilki dodają kobiecości i pewności siebie, a na to zasługuje każda z nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here